Kolmers Legal

Obszary praktyki

Nasze główne specjalizacje

Obsługujemy od strony prawnej duże przedsiębiorstwa i pomagamy rozwijać biznes firmom, które dopiero wchodzą na rynek. Nie boimy się prowadzenia procesów i sporów. Postepowania karne, administracyjne, skomplikowane windykacje? W Kolmers legal lubimy takie wyzwania. Tworzymy standardy umów, prowadzimy negocjacje inwestycyjne, chronimy własność intelektualną. Tworzymy struktury właścicielskie i łączymy spółki, a gdy trzeba również je likwidujemy. A żeby nasza oferta była naprawdę kompleksowa, wzbogaciliśmy ją także o doradztwo restrukturyzacyjne.

Usługi prawne

Dostarczamy kompleksowe i skuteczne rozwiązania prawne

Oferujemy profesjonalne doradztwo, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy i poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Kolmers Legal świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obsługi przedsiębiorców. Oferujemy jasne rozwiązania skomplikowanych problemów, z uwzględnieniem zarówno prawnych jak i biznesowych aspektów prowadzonej działalności.

Obsługa klienta indywidualnego

Wierzymy, że dobry prawnik powinien być nie tylko skuteczny, ale też wykazywać się zrozumieniem potrzeb klienta. Kolmers świadczy szybką i wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym w rozwiązywaniu ich spraw prywatnych.

branże

Wybrane branże

Masz pytania? Zadzwoń!

Kolmers legal obsługuje przedsiębiorców z wielu branż. Na przestrzeni lat niektóre z nich poznaliśmy lepiej, ponieważ z wybranymi sektorami mamy po prostu częściej do czynienia.

Oferujemy kompleksową obsługę firm działających w branży nowych technologii, w szczególności IT oraz sektora TMT. Zapewniamy także pomoc prawną w przygotowaniu i realizacji projektów z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, aplikacji mobilnych i Internetu. Proponujemy wsparcie przy realizacji skomplikowanych technologicznie projektów informatycznych oraz pełną obsługę prawną firm działających w branży innowacji.

Świadczymy usługi doradcze zarówno klientom korporacyjnym, jak również małym i średnim przedsiębiorstwom z sektora FMCG i handlowego. Wspieramy w działalności operacyjnej, doradzamy przy transakcjach, reprezentujemy w negocjacjach oraz sporach z aktualnymi i byłymi kontrahentami.

Pracujemy dla firm z sektora przemysłowego oraz branży budowlanej w licznych obszarach prawnych. Doradzamy w zakresie rozwoju, inwestycji, prawa administracyjnego, kontraktów i zamówień publicznych, przekształceń, fuzji oraz przejęć, a także procesów restrukturyzacji.  

Producentom i dystrybutorom doradzamy m.in. w zakresie szeroko rozumianego prawa konkurencji oraz regulacji dotyczących nadużywania pozycji dominującej. Reprezentujemy w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz w sporach przed sądami cywilnymi i gospodarczymi.

Doświadczenie w pracy z bankami, instytucjami finansowymi oraz rynkami kapitałowymi pozwala zapewnić wsparcie m.in. w zakresie obsługi i zabezpieczenia transakcji, w kwestiach prawnych związanych z compliance, obsługą restrukturyzacji, a także w kwestiach windykacji, negocjacji oraz zabezpieczania wierzytelności.

Doradzamy na każdym etapie – od początku fazy inwestycyjnej, poprzez due diligence, transakcję zakupu, fazę deweloperską, zarządzanie, aż do potencjalnej fazy sprzedaży. Przygotowujemy strategię inwestycji, negocjujemy wszelkie umowy, rejestrujemy zmiany w księgach wieczystych z uwzględnieniem ustanowienia lub zniesienia hipoteki, prowadzimy spory.

+48222500899

Zapraszamy do kontaktu