Sukcejsa w firmie – Kolmers Legal partnerem konferencji

Sukcejsa w firmie – Kolmers Legal partnerem konferencji

Rodzinni przedsiębiorcy przez ostatnie lata zbudowali wiele poważnych i rentownych firm. Nadchodzi jednak taki moment, kiedy seniorzy-założyciele zaczynają myśleć, jak odejść na emeryturę, jak lub czy spieniężyć swój majątek, komu i jak przekazać władzę w firmie. Ta kwestia staje się coraz ważniejsza dla polskiego biznesu. Dylematy właścicieli związane z sukcesją prędzej czy później dotkną każdej firmy rodzinnej. O Zielonej Księdze Fundacji Rodzinnej, zarządzie sukcesyjnym i o przedsiębiorstwie w spadku opowie radca prawny Ilona Świderska-Ćwik podczas konferencji „Sukcesja w firmie” organizowanej przez Forum Przedsiębiorców na Targówku.

„Sukcesja w firmie” – zaproszenie na konferencję (25 listopada 2019)

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na konferencję w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku pn. „Sukcesja w firmie”, która odbędzie się 9 grudnia 2019 r. (poniedziałek), o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20 (sala konferencyjna).

Jest to wydarzenie podczas którego oprócz specjalistycznej wiedzy można nawiązać kontakty biznesowe. Specjaliści zaproszeni do panelu dyskusyjnego opowiedzą o prawnych i praktycznych aspektach sukcesji biznesowej. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli małych i średnich firm, menedżerów oraz osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Partnerzy wydarzenia:
1. Firma Rodzinna Makarczykowie Dariusz Makarczyk Spółka Jawna (dawny Mackar):
2. Kolmers Legal – Kancelaria Prawna:

Harmonogram konferencji
17.00 – 17.15 – Rejestracja i networking
17.15 – 17.30 – Wprowadzenie
17.30 – 18.00 – Prawne aspekty sukcesji – Przedstawiciel Kancelarii Prawnej Kolmers legal
18.00 – 18.30 – Jak wygląda współpraca w firmie rodzinnej? – Paulina Makarczyk, Firma Rodzinna Makarczykowie Dariusz Makarczyk Spółka Jawna
18.30 – 18.40 – Sukcesja w projektach unijnych – Przedstawicielka Agencji Rozwoju Mazowsza
18.40 – 18.55 – Przerwa
18.55 – 19.30 – Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów
19.30 – 20.30 – Czas na networking

Udział w konferencji jest otwarty i bezpłatny!
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.