Rośniemy w siłę! Nowi partnerzy w KOLMERS Legal

Rośniemy w siłę! Nowi partnerzy w KOLMERS Legal

Kancelaria prawna KOLMERS Legal z dumą informuje, że grono jej partnerów powiększyło się o dwie osoby – mec. Ilonę Świderską-Ćwik oraz mec. Mariusza Stanika.

Partnerem zarządzającym został adwokat dr Mariusz Stanik, natomiast radca prawny Ilona Świderska-Ćwik została partnerem.

Pokazuje to rosnącą rolę klientów korporacyjnych, których obsługą kieruje mec. Stanik oraz wzmocnienie działu doradztwa podatkowego, za który odpowiada mec. Świderska-Ćwik.

KOLMERS Legal to kilkunastoosobowa kancelaria prawna, wyspecjalizowana w dziedzinach prawa przydatnych przedsiębiorcom, w tym przede wszystkim prawie korporacyjnym, prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, prawie własności intelektualnej, doradztwie podatkowym oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. W ramach bieżącej obsługi KOLMERS Legal wspiera m.in. fundusze inwestycyjne i startupy, firmy z branży IT, elektromobilności, zielonej energii oraz branży budowlanej.

O właściwe zabezpieczenie interesów przedsiębiorców dba także rozwinięty dział sporów sądowych. Połączenie kompetencji procesowych i korporacyjnych pozwoliło KOLMERS Legal na rozwinięcie specjalizacji w zakresie sporów wspólników.

Adwokat Mariusz Stanik jest doktorem nauk prawnych, wykładowcą prawa handlowego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, autorem komentarzy do kodeksu spółek handlowych oraz licznych publikacji z zakresu prawa gospodarczego. Posiada nie tylko ekspercką wiedzę z tej dziedziny, ale również niezwykle cenne kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców.

Radca Prawny Ilona Świderska-Ćwik specjalizuje się w doradztwie podatkowym, sprawach z zakresu ochrony danych osobowych oraz sporach sądowych. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej postępowań sądowych, w tym w szczególności odszkodowawczych.

 

Serdecznie gratulujemy!