Natalia Kuzajewska

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku „Prawo międzynarodowe publiczne i służba zagraniczna” na Uniwersytecie Warszawskim.
Specjalizuje się w prawie cywilnym i handlowym. W Kolmers Legal zajmuje się obsługą przedsiębiorców i osób fizycznych w postępowaniach cywilnych oraz bieżącą obsługą prawną spółek. Posiada także doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw karnych.

Kontakt do Natalii:

Natalia Kuzajewskakolmers.pl+48 512 244 834
ul. Puławska 39 lok. 40 02-508 Warszawa

Główne specjalizacje Natalii:

Spory wspólników

Konflikty wspólników, sprzedaż udziałów, uprawnienia udziałowca mniejszościowego. Spory związane z zaskarżaniem uchwał podjętych na zgromadzeniach. Obrona przed wrogimi przejęciami.

Private lawyer

Usługa dedykowanego prawnika. Pomoc prawna w zakresie spraw rodzinnych, majątkowych, sporów sądowych, spraw karnych, jak również w zakresie szeroko rozumianego doradztwa podatkowego.

Prawo gospodarcze

Bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych, prawo gospodarcze i prawo spółek. Kompleksowe podejście i prawne doradztwo strategiczne. Reprezentacja w sporach.

Prawo karne

Doświadczenie w pracy w prokuraturze. Sprawy karne i wykroczenia. Prawo karno-gospodarcze. Obrona w procesach i reprezentacja osób pokrzywdzonych, na wszystkich etapach postępowania.