Filip Bednarski

Radca prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. W kancelarii Kolmers Legal zajmuje się obsługą przedsiębiorców. Posiada także doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowo administracyjnych.

Kontakt do Filipa:

Filip Bednarskikolmers.pl+48 884 642 222
ul. Puławska 39 lok. 4002-508 Warszawa

Główne specjalizacje Filipa:

Spory wspólników

Konflikty wspólników, sprzedaż udziałów, uprawnienia udziałowca mniejszościowego. Spory związane z zaskarżaniem uchwał podjętych na zgromadzeniach. Obrona przed wrogimi przejęciami.

Private lawyer

Usługa dedykowanego prawnika. Pomoc prawna w zakresie spraw rodzinnych, majątkowych, sporów sądowych, spraw karnych, jak również w zakresie szeroko rozumianego doradztwa podatkowego.

Prawo gospodarcze

Bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych, prawo gospodarcze i prawo spółek. Kompleksowe podejście i prawne doradztwo strategiczne. Reprezentacja w sporach.

Restrukturyzacje i upadłości

Licencjonowani doradcy restrukturyzacyjni. Funkcje syndyka i zarządcy. Kompletna obsługa postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych.