Polski Kongres Przedsiębiorczości 2019 – zaproszenie

Polski Kongres Przedsiębiorczości 2019 – zaproszenie

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria Kolmers Legal została partnerem merytorycznym VII edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-25 października w Olsztynie. Kancelarię na Kongresie będzie reprezentować mec. Marek Magdziarz, który weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Startup Meeting”.

Startupy na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości

Mecenas Magdziarz, który na co dzień zajmuje się obsługą prawną środowiska startup’owego i specjalizuje się w branży nowych technologii, jako jeden z panelistów zabierze głos m.in. w tematach czynników ryzyka podczas inwestycji w startupy, roli dużych firm we wsparciu innowacyjnych projektów, alternatywnych sposobów na wsparcie nowej spółki, a także jak Polskie startupy radzą sobie na świecie i jak wypadają na tle konkurencji.

Obok panelu, ważnym startupowym wydarzeniem towarzyszącym PKP jest konkurs START TO THE FUTURE. Inicjatywa kierowana jest do startupów lub zespołów działających na wyższych uczelniach i jest integralną częścią Sceny Otwartej VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wybierze 10 najlepszych pomysłów, które będą miały możliwość zaprezentowania się podczas Sceny Otwartej. Organizatorem samego konkursu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości Sp. z o.o. we współpracy z MIT Enterprise Forum Poland.

O Kongresie

Zakres tematyczny VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości zawiera blisko 30 paneli dyskusyjnych, które swoją tematyką obejmą najistotniejsze kwestie z punktu widzenia polskiej oraz europejskiej gospodarki. Zagadnienia obejmują takie tematy, jak innowacyjność, rozwój samorządów regionalnych oraz lokalnych, nowoczesne usługi dla biznesu, ekspansję zagraniczną, szkolnictwo wyższe, energetykę, medycynę czy przemysł 4.0.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły takie instytucje, jak: Komisja Europejska, Europejski Komitet Regionów, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Zdrowia, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Krajowa Izba Gospodarcza, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej, Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich, Polski Instytut Ekonomiczny.

Spotkajmy się

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, razem z Organizatorami, zapraszamy do wcześniejszego dokonania rejestracji na wydarzenie i oczywiście udziału w panelu „Startup meeting”. Rejestracji można dokonać klikając w link: http://kongres-przedsiebiorczosci.kongresy.com.pl/

Dodatkowo, zachęcamy także do spotkania z przedstawicielami Kolmers Legal podczas konferencji. Okazji do krótkiej rozmowy, networkingu czy wymiany spostrzeżeń na pewno nie zabraknie. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu z BD Managerem, Piotrem Tarnowskim.

Piotr Tarnowski

Piotr Tarnowski

Marketing & BD Manager